ZÁPAS
11.10.16 | 1. kolo | Bethanie Mattek-Sands | Basak Eraydin | 6-1, 6-2 | Hong Kong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Bethanie Mattek-Sands | Basak Eraydin | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/24 (96%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/38 (63%) | 9/40 (23%) |
Vyhrané body celkem | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bethanie Mattek-Sands | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Bethanie Mattek-Sands | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bethanie Mattek-Sands | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bethanie Mattek-Sands vs. Basak Eraydin - Vzájemné zápasy
11.10.16 | 1. kolo | Bethanie Mattek-Sands | Basak Eraydin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Bethanie Mattek-Sands form & Basak Eraydin form
Bethanie Mattek-Sands - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.22 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
26.09.21 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Shuai Zhang | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stojanovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Irina-Camelia Begu | 6-77, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Anna Blinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Shvedova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
05.02.21 2. kolo | vs. Anett Kontaveit | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Lara Arruabarrena | 2-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lexington - tvrdý | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Olga Govortsova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.20 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.06.20 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Monica Puig | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Basak Eraydin - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu |