INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simona Waltert vs. Berfu Cengiz - Vzájemné zápasy
25.09.18 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Simona Waltert | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Simona Waltert form & Berfu Cengiz form
Simona Waltert - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |