INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katy Dunne vs. Berfu Cengiz - Vzájemné zápasy
17.10.17 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Katy Dunne | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Katy Dunne form & Berfu Cengiz form
Katy Dunne - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |