ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Isha Budwal | 6-0, 6-0 | Gwalior | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Berfu Cengiz | Isha Budwal | |
1. podání % | 19/28 (68%) | 18/28 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/19 (84%) | 1/18 (6%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/9 (89%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 24/28 (86%) | 4/28 (14%) |
Vyhrané body celkem | 48/56 (86%) | 8/56 (14%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Isha Budwal | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Berfu Cengiz | 1-0 | |
Berfu Cengiz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Isha Budwal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Isha Budwal | |
5-0 | Isha Budwal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Berfu Cengiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Berfu Cengiz | 1-0 | |
Berfu Cengiz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Isha Budwal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Isha Budwal | |
Berfu Cengiz | 5-0 | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
19.02.99, 25 Let
19.02.99, 25 Let
Berfu Cengiz vs. Isha Budwal - Vzájemné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Isha Budwal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Gwalior | tvrdý |
Berfu Cengiz form & Isha Budwal form
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |
Isha Budwal - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Rio Tsuda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yinglak Jittakoat | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Cameron Agapito | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 3-6, 3-6 | detail zápasu |