INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Barbora Miklova vs. Berfu Cengiz - Vzájemné zápasy
27.02.18 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Barbora Miklova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
28.09.17 | 2. kolo | Berfu Cengiz | Barbora Miklova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Jounieh | antuka |
Barbora Miklova form & Berfu Cengiz form
Barbora Miklova - poslední zápasy
Prague - tvrdý | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu |
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |