Beatris Spasova vs. Maileen Nuudi 02.12.2019

Beatris Spasova vs. Maileen Nuudi 02.12.2019 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

02.12.192. kolo kval.Beatris Spasova Maileen Nuudi 6-4, 6-2 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Beatris Spasova
Bulharsko
02.04.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
24.05.00, 20 Let







Maileen Nuudi
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Beatris Spasova vs. Maileen Nuudi - Vzájemné zápasy

02.12.192. kolo kval.Beatris SpasovaMaileen Nuudi6-4, 6-2 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Beatris Spasova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Nicole Khirin6-72, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Josephine Boualem0-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Helena Narmont3-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.02.20
1. kolo
vs. Polina Leykina3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Cyan Sun6-4, 6-0 výhradetail zápasu
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Eleni Makride6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.12.19
1. kolo
vs. Chiara Scholl1-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.12.19
kvalifik.
vs. Anna Davydova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Denis Gencheva6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.12.19
kvalifik.
vs. Laura Svatikova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Maileen Nuudi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Denis Gencheva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
01.10.19
1. kolo
vs. Eleni Mtsentlitze2-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Eleni Kampantai6-1, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Deniz Paykoc2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
03.10.18
1. kolo
vs. Lyuboslava Peruhova1-6, 6-73 prohradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Melanie Klaffner2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
10.09.18
1. kolo
vs. Alexandra Perper1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Sofia Mariotto4-6, 0-6 prohradetail zápasu

Maileen Nuudi - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Anna Davydova2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Beatris Spasova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
05.11.19
1. kolo
vs. Suzan Lamens1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Olga Helmi0-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
kvalifik.
vs. Matilda Lenngren7-5, 7-64 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
14.10.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.19
kvalifik.
vs. Arevik Tumanyan6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
07.10.19
kvalifik.
vs. Olga Lesnikova3-6, 6-3, 4-10 prohradetail zápasu
Finland W15 Tampere - tvrdý I.
23.07.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva2-6, 1-4, - Maileen Nuudi - skrečprohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Amarante - tvrdý
11.06.19
kvalifik.
vs. Ali Collins3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Elizabet Hamaliy6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Trinidad W15 Tacarigua - tvrdý I.
23.05.19
2. kolo
vs. Breana Stampfli5-7, 0-6 prohradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Dylan Cline2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Trinidad W15 Tacarigua - tvrdý I.
14.05.19
1. kolo
vs. Amy Kaplan3-6, 6-73 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
02.04.19
kvalifik.
vs. Gloria Ceschi1-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Ida Ferding7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Germany W15 Stuttgart - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Bojana Klincov3-6, 7-67, 4-10 prohradetail zápasu
Tunisia Monastir - tvrdý
17.12.18
kvalifik.
vs. Tamara Milosevic6-1, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal Lousada - tvrdý I.
29.10.18
kvalifik.
vs. Mariami Akhalaia3-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Andrea Sanchez6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Lousada - tvrdý I.
24.10.18
1. kolo
vs. Katharina Hering2-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.10.18
kvalifik.
vs. Ines Teixeira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Joana Vale Costa6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Santarem - tvrdý
07.09.18
čtvrtfinále
vs. Priyanka Shah5-7, 2-6 prohradetail zápasu
05.09.18
2. kolo
vs. Ines Murta7-61, 6-1 výhradetail zápasu
03.09.18
1. kolo
vs. Laetitia Pulchartova6-1, 7-68 výhradetail zápasu
02.09.18
kvalifik.
vs. Aurore Felsenhart7-61, 6-0 výhradetail zápasu
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Francesca M. Fanchin4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Dasha Borodatova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
<