ZÁPAS
29.05.17 | 1. kolo kval. | Beatrice Torelli | Gabriela Duca | 6-4, 6-3 | Grado | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Beatrice Torelli vs. Gabriela Duca - Vzájemné zápasy
29.05.17 | 1. kolo kval. | Beatrice Torelli | Gabriela Duca | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Grado | antuka |
Beatrice Torelli form & Gabriela Duca form
Beatrice Torelli - poslední zápasy
Sassuolo - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.17 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
27.07.17 čtvrtfinále | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.17 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Verena Hofer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
23.06.17 semifinále | vs. Stefania Rubini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.17 čtvrtfinále | vs. Jelena Simic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.17 2. kolo | vs. Carla Lucero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.17 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Alessia Bianchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
01.06.17 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 3-6, 6-2, 3-0, def. | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.17 semifinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.17 čtvrtfinále | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
20.04.17 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.17 1. kolo | vs. Marianna Natali | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
12.04.17 1. kolo | vs. Georgia Brescia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Beinasco - antuka | ||||
22.02.16 kvalifik. | vs. Sofie Oyen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Anna Turco | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Alice Matteucci | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo | vs. Georgia Brescia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.15 semifinále | vs. Olesya Pervushina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.15 čtvrtfinále | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Gabriela Duca - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - skreč | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |