ZÁPAS
24.06.19 | 1. kolo kval. | Beatrice Ricci | Zeynep Sena Sarioglan | 6-4, 1-6, 10-7 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
15.01.02, 22 Let
15.01.02, 22 Let
Beatrice Ricci vs. Zeynep Sena Sarioglan - Vzájemné zápasy
24.06.19 | 1. kolo kval. | Beatrice Ricci | Zeynep Sena Sarioglan | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Beatrice Ricci form & Zeynep Sena Sarioglan form
Beatrice Ricci - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Katrina Scott | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yufei Ren | 6-1, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, 1-0, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Gandolfi | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Zeynep Sena Sarioglan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - skreč | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - skreč | detail zápasu |