ZÁPAS
25.11.19 | kvalifik. | Beatrice Ricci | Valeria Koussenkova | 6-2, 6-1 | W25 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Beatrice Ricci | Valeria Koussenkova | |
1. podání % | 23/43 (53%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
05.05.95, 28 Let
15 208 $
05.05.95, 28 Let
15 208 $
Beatrice Ricci vs. Valeria Koussenkova - Vzájemné zápasy
25.11.19 | kvalifik. | Beatrice Ricci | Valeria Koussenkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Solarino | koberec |
Beatrice Ricci form & Valeria Koussenkova form
Beatrice Ricci - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Katrina Scott | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yufei Ren | 6-1, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, 1-0, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Gandolfi | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Valeria Koussenkova - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-4, 1-6, 3-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 7-63, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Nina Danisova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Victoria Flores | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Nelise Verster | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katie Dyson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Pedone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-3 | detail zápasu |