Belgicko
30.09.98, 25 Let
30.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Victoria Smirnova vs. Beatrice Lombardo - Vzájemné zápasy
08.11.17 | 1. kolo | Beatrice Lombardo | Victoria Smirnova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Victoria Smirnova form & Beatrice Lombardo form
Victoria Smirnova - poslední zápasy
Houston - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo | vs. Celine El Ghali | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-4, 1-0, Irina Ramialison - skreč | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Brigitte Manceau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 0-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Marine Seuris | 6-3, 6-710, 6-2 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Polina Leykina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | Anastasiya Shoshyna - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Timea Pavlickova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Olivia Elliott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tea Bogdanoska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Christina Wolfgruber | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Beatrice Lombardo - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | - Beatrice Lombardo - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.02.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu |