Portugalsko
07.09.93, 30 Let
10 057 $
07.09.93, 30 Let
10 057 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rita Vilaca vs. Beatrice Cedermark - Vzájemné zápasy
26.05.14 | 1. kolo | Beatrice Cedermark | Rita Vilaca | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Bol | antuka |
Rita Vilaca form & Beatrice Cedermark form
Rita Vilaca - poslední zápasy
Porto - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Leonor Oliveira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Laura Sainsbury | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Laura Sainsbury | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Gaspar | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Maria Martinez Martinez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Laura Gulbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Daria Shelomentseva | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo | vs. Barbara Luz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
16.11.15 kvalifik. | vs. Sara Benabdeljalil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Mouna Idlkadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Pia Brglez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.15 kvalifik. | vs. Clara Froget | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Anna Sokiran | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.14 kvalifik. | vs. Veronica Saucedo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Nina Zander | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Yana Buchina | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Beatrice Cedermark - poslední zápasy
Copenhagen - antuka | ||||
28.07.14 2. kolo | vs. Klaudia Boczova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo | vs. Karina Jacobsgaard | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Ella Leivo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.14 semifinále | vs. Maria Sakkari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.14 2. kolo | vs. Andrea Raaholdt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.07.14 čtvrtfinále | vs. Angeliki Kairi | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adana - antuka | ||||
09.06.14 2. kolo | vs. Carolin Schmidt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Pamela Boyanov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Rita Vilaca | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.14 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.14 2. kolo | vs. Laura Pertusa Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.14 2. kolo | vs. Theresa Kleinsteuber | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.14 čtvrtfinále | vs. Szabina Szlavikovics | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.14 semifinále | vs. Tena Lukas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.14 čtvrtfinále | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.14 2. kolo | vs. Karen Barritza | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
05.05.14 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.03.14 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo | vs. Anastasiya Saitova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.14 1. kolo | vs. Luisa Marie Huber | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.14 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.14 kvalifik. | vs. Alina Silich | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.14 kvalifik. | vs. Csilla Borsanyi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - tvrdý I. | ||||
17.02.14 1. kolo | vs. Jasmina Tinjic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |