ZÁPAS
17.03.14 | 2. kolo kval. | Beatrice Cedermark | Francesca Bullani | 6-1, 6-2 | Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Beatrice Cedermark vs. Francesca Bullani - Vzájemné zápasy
17.03.14 | 2. kolo kval. | Beatrice Cedermark | Francesca Bullani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | tvrdý |
Beatrice Cedermark form & Francesca Bullani form
Beatrice Cedermark - poslední zápasy
Copenhagen - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Karina Jacobsgaard | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
28.07.14 2. kolo | vs. Klaudia Boczova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Ella Leivo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.14 semifinále | vs. Maria Sakkari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.14 2. kolo | vs. Andrea Raaholdt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.07.14 čtvrtfinále | vs. Angeliki Kairi | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adana - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Pamela Boyanov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.14 2. kolo | vs. Carolin Schmidt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Rita Vilaca | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.14 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.14 2. kolo | vs. Laura Pertusa Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
19.05.14 čtvrtfinále | vs. Szabina Szlavikovics | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.14 semifinále | vs. Tena Lukas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.14 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.14 2. kolo | vs. Theresa Kleinsteuber | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.05.14 čtvrtfinále | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.14 2. kolo | vs. Karen Barritza | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.14 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
05.05.14 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.03.14 1. kolo | vs. Anastasiya Saitova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.14 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.14 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.14 kvalifik. | vs. Alina Silich | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.14 1. kolo | vs. Luisa Marie Huber | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.14 kvalifik. | vs. Csilla Borsanyi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - tvrdý I. | ||||
17.02.14 1. kolo | vs. Jasmina Tinjic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Francesca Bullani - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detail zápasu |