ZÁPAS
27.03.17 | kvalifik. | Basak Eraydin | Sophia Kovalets | 6-2, 6-75, 6-3 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Basak Eraydin vs. Sophia Kovalets - Vzájemné zápasy
27.03.17 | kvalifik. | Basak Eraydin | Sophia Kovalets | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Basak Eraydin form & Sophia Kovalets form
Basak Eraydin - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 2-0, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Sophia Kovalets - poslední zápasy
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.10.17 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.17 finále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.17 čtvrtfinále | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu |