Basak Eraydin vs. Liudmila Samsonova

Basak Eraydin vs. Liudmila Samsonova - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

27.03.172. kolo kval.Basak Eraydin Liudmila Samsonova 6-2, 6-3 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Basak Eraydin
Turecko
21.06.94, 24 Let




194
288
171 668 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.11.98, 19 Let




260
206
15 653 $
Liudmila Samsonova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Basak Eraydin vs. Liudmila Samsonova - Vzájemné zápasy

28.08.181. koloLiudmila SamsonovaBasak Eraydin1-6, 6-3, 6-4 detail zápasuItaly Bagnatica antuka
04.08.18fináleLiudmila SamsonovaBasak Eraydin6-2, 6-0 detail zápasuSpain El Espinar tvrdý
27.03.172. kolo kval.Basak EraydinLiudmila Samsonova6-2, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka

Basak Eraydin - poslední zápasy

Italy Santa Margherita - antuka
18.09.18
1. kolo
vs. Eleni Kordolaimi6-76, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
14.09.18
čtvrtfinále
vs. Elena Gabriela Ruse2-6, 7-65, 2-6 prohradetail zápasu
13.09.18
2. kolo
vs. Alize Lim6-4, 7-62 výhradetail zápasu
12.09.18
1. kolo
vs. Carolina M. Alves6-3, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
08.09.18
semifinále
vs. Barbara Haas4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.09.18
čtvrtfinále
vs. Olga Ianchuk4-0, Olga Ianchuk - skrečvýhradetail zápasu
06.09.18
2. kolo
vs. Nuria Parrizas-Diaz7-5, 7-65 výhradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Ipek Soylu3-0, Ipek Soylu - skrečvýhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Liudmila Samsonova6-1, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
18.08.18
finále
vs. Chloe Paquet6-2, 6-1 výhradetail zápasu
17.08.18
semifinále
vs. Ulrikke Eikeri6-1, 7-5 výhradetail zápasu
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Quirine Lemoine7-5, 6-3 výhradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Ekaterina Yashina6-3, 6-1 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Anastasia Detiuc7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
11.08.18
finále
vs. Guiomar Zuleta De Reales6-4, 6-3 výhradetail zápasu
10.08.18
semifinále
vs. Irene Burillo Escorihuela6-2, 7-5 výhradetail zápasu
09.08.18
čtvrtfinále
vs. Ipek Soylu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
08.08.18
2. kolo
vs. Jade Suvrijn4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Martina Colmegna6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
04.08.18
finále
vs. Liudmila Samsonova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.08.18
semifinále
vs. Andrea Lazaro Garcia6-4, 6-1 výhradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Cristina Bucsa6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Guiomar Zuleta De Reales4-6, 6-0, 6-4 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Rebecca Sramkova6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Torino - antuka
10.07.18
1. kolo
vs. Varvara Gracheva6-710, 7-65, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
07.07.18
semifinále
vs. Anna Zaja1-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.07.18
čtvrtfinále
vs. Marie Benoit6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.07.18
2. kolo
vs. Anna Gabric6-1, 6-1 výhradetail zápasu
04.07.18
1. kolo
vs. Lena Rueffer6-3, 6-3 výhradetail zápasu

Liudmila Samsonova - poslední zápasy

France Saint Malo - antuka
21.09.18
čtvrtfinále
vs. Diana Marcinkevica7-5, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Myrtille Georges6-75, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Harmony Tan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Jade Suvrijn6-4, 7-63 výhradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Emeline Dartron6-4, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Catherine Chantraine6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Zagreb - antuka
06.09.18
2. kolo
vs. Tereza Mrdeza6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.09.18
1. kolo
vs. Alexandra Panova6-75, 6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
31.08.18
čtvrtfinále
vs. Chloe Paquet1-6, 6-3, 0-6 prohradetail zápasu
30.08.18
2. kolo
vs. Varvara Gracheva6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin1-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Simona Waltert6-3, 7-5 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Verena Meliss6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Koksijde - antuka
10.08.18
čtvrtfinále
vs. Miriam Kolodziejova6-2, 4-6, 6-73 prohradetail zápasu
08.08.18
2. kolo
vs. Dea Herdzelas6-4, 6-2 výhradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Manon Arcangioli6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
04.08.18
finále
vs. Basak Eraydin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.08.18
semifinále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Paula Badosa Gibert6-3, 3-3, Paula Badosa Gibert - skrečvýhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Nuria Parrizas-Diaz6-2, 6-4 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo
vs. Lucia Cortez Llorca6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Imola - koberec
20.07.18
semifinále
vs. Sherazad Reix4-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.07.18
čtvrtfinále
vs. Eleonora Molinaro6-4, 6-4 výhradetail zápasu
18.07.18
2. kolo
vs. Susan Bandecchi6-3, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
17.07.18
1. kolo
vs. Verena Hofer6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Torino - antuka
11.07.18
2. kolo
vs. Kaja Juvan4-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Chloe Paquet6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
09.07.18
kvalifik.
vs. Marie Temin7-5, 6-2 výhradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Claudia Franze6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
05.07.18
2. kolo
vs. Jil Teichmann2-6, 2-6 prohradetail zápasu
<