Basak Eraydin vs. Liudmila Samsonova

Basak Eraydin vs. Liudmila Samsonova - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

27.03.172. kolo kval.Basak Eraydin Liudmila Samsonova 6-2, 6-3 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Basak Eraydin
Turecko
21.06.94, 24 Let




270
186
171 668 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.11.98, 19 Let




463
75
15 653 $
Liudmila Samsonova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Basak Eraydin vs. Liudmila Samsonova - Vzájemné zápasy

27.03.172. kolo kval.Basak EraydinLiudmila Samsonova6-2, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka

Basak Eraydin - poslední zápasy

Germany Essen - antuka
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Mandy Minella0-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Mina Hodzic6-1, 7-5 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Viktoria Kamenskaya7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
08.05.18
1. kolo
vs. Verena Meliss0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Paula Badosa Gibert6-3, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul - antuka
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Sara Sorribes Tormo4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
10.04.18
1. kolo
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie2-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.03.18
2. kolo
vs. Elitsa Kostova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.03.18
1. kolo
vs. Melanie Stokke6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
18.03.18
finále
vs. Elitsa Kostova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
17.03.18
semifinále
vs. Michaela Honcova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
16.03.18
čtvrtfinále
vs. Fiona Ferro1-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Katarina Zavatska2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Verena Meliss6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
11.03.18
finále
vs. Amina Anshba0-6, 0-6 prohradetail zápasu
10.03.18
semifinále
vs. Melis Sezer6-2, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.18
čtvrtfinále
vs. Yana Sizikova6-4, 7-5 výhradetail zápasu
08.03.18
2. kolo
vs. Nika Radisic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.03.18
1. kolo
vs. Luna Meers3-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Karola Patricia Bejenaru6-73, 4-6 prohradetail zápasu
01.03.18
2. kolo
vs. Sofia Dmitrieva6-2, 6-1 výhradetail zápasu
27.02.18
1. kolo
vs. Nika Shytkouskaya6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Estonia Fed Cup - tvrdý I.
09.02.18
vs. Magda Linette4-6, 5-7 prohradetail zápasu
08.02.18
Rubber 1
vs. Julia Grabher7-5, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Kristyna Pliskova0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
11.01.18
1. kolo kval.
vs. Irina Falconi1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia Playford - tvrdý
04.01.18
2. kolo
vs. Zoe Hives4-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.01.18
1. kolo
vs. Michaela Haet6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
09.11.17
2. kolo
vs. Pauline Parmentier2-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.11.17
1. kolo
vs. Andrea Gamiz7-5, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu

Liudmila Samsonova - poslední zápasy

Italy Padova - antuka
17.06.18
finále
vs. Fiona Ferro5-7, 3-6 prohradetail zápasu
16.06.18
semifinále
vs. Martina Di Giuseppe6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.18
čtvrtfinále
vs. Tamara Zidansek Tamara Zidansek - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka6-4, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Stefania Rubini6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
11.06.18
kvalifik.
vs. Monica Cappelletti6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Francesca Covi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Martina Trevisan6-2, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Nicoleta Dascalu6-1, 7-64 výhradetail zápasu
05.06.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett7-5, 6-1 výhradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Federica Di Sarra6-2, 6-3 výhradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Camilla Scala6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
25.05.18
čtvrtfinále
vs. Kimberley Zimmermann4-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Giorgia Marchetti6-2, 6-4 výhradetail zápasu
23.05.18
1. kolo
vs. Anastasia Potapova3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Eva Siska6-2, 6-0 výhradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Nathaly Kurata6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
07.05.18
1. kolo
vs. Simona Waltert6-75, 2-6 prohradetail zápasu
06.05.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Carlotta Capanna6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
27.04.18
čtvrtfinále
vs. Catalina Pella1-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.04.18
2. kolo
vs. Chiara Scholl2-6, 6-0, 6-4 výhradetail zápasu
25.04.18
1. kolo
vs. Lucia Bronzetti6-1, 6-3 výhradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Irina Lapustina6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.04.18
kvalifik.
vs. Anastasia Detiuc6-1, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.04.18
1. kolo kval.
vs. Kiara Petrovicka6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.04.18
2. kolo
vs. Catalina Pella3-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
11.04.18
1. kolo
vs. Olga Saez Larra6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
10.04.18
kvalifik.
vs. Valeriya Solovyeva6-3, 3-2, Valeriya Solovyeva - skrečvýhradetail zápasu
09.04.18
1. kolo kval.
vs. Natasha Piludu6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<