ZÁPAS
17.10.18 | 2. kolo | Basak Eraydin | Irina Fetecau | 6-0, - skreč | Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Basak Eraydin | Irina Fetecau | |
1. podání % | 12/29 (41%) | 11/15 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 8/12 (67%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 12/15 (80%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body celkem | 30/44 (68%) | 14/44 (32%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Irina Fetecau | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Basak Eraydin | 1-0 | |
2-0 | Irina Fetecau | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Irina Fetecau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Basak Eraydin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Irina Fetecau | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Irina Fetecau | |
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Basak Eraydin vs. Irina Fetecau - Vzájemné zápasy
12.08.20 | 1. kolo | Irina Fetecau | Basak Eraydin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
17.10.18 | 2. kolo | Basak Eraydin | Irina Fetecau | 6-0, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | Seville | antuka |
Basak Eraydin form & Irina Fetecau form
Basak Eraydin - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Irina Fetecau - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - skreč | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu |