Rusko
05.04.01, 22 Let
05.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anastasiya Khrustaleva vs. Basak Eraydin - Vzájemné zápasy
07.02.17 | 1. kolo | Basak Eraydin | Anastasiya Khrustaleva | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anastasiya Khrustaleva form & Basak Eraydin form
Anastasiya Khrustaleva - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Yuhan Liu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | - | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alena Sergeychik | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 7-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Giulia Porzio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Quagliardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Chiara Merico | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Cozzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Marie Mattel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 0-3, - Anastasiya Khrustaleva - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.18 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Claudia Williams | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Nurseda Akovalier | Nurseda Akovalier - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Basak Eraydin - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu |