ZÁPAS
03.06.16 | semifinále | Barbora Stefkova | Olga Doroshina | 3-0, - skreč | Namangan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Barbora Stefkova | Olga Doroshina | |
1. podání % | 10/14 (71%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z 1.podání | 7/10 (70%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 4/6 (67%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body celkem | 13/20 (65%) | 7/20 (35%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Barbora Stefkova vs. Olga Doroshina - Vzájemné zápasy
03.06.16 | semifinále | Barbora Stefkova | Olga Doroshina | 3-0, Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | Namangan | tvrdý |
23.11.15 | finále | Barbora Stefkova | Olga Doroshina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Barbora Stefkova form & Olga Doroshina form
Barbora Stefkova - poslední zápasy
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Elena Rybakina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
07.04.19 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.19 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.02.19 semifinále | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Varvara Flink | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Anastasia Frolova | Anastasia Frolova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.19 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.19 semifinále | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.19 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.19 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Harmony Tan | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |
Olga Doroshina - poslední zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detail zápasu |