Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
26.01.98, 26 Let
26.01.98, 26 Let
Laura Schaeder vs. Barbora Palcatova - Vzájemné zápasy
14.10.18 | 1. kolo kval. | Barbora Palcatova | Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Laura Schaeder form & Barbora Palcatova form
Laura Schaeder - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Barbora Palcatova - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - skreč | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |