INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pranjala Yadlapalli vs. Barbora Miklova - Vzájemné zápasy
26.02.18 | kvalifik. | Barbora Miklova | Pranjala Yadlapalli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Pranjala Yadlapalli form & Barbora Miklova form
Pranjala Yadlapalli - poslední zápasy
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Yuki Naito | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.12.21 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 2-6, 1-1, - Pranjala Yadlapalli - skreč | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
10.12.21 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo | vs. Sai Chamarthi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.12.21 finále | vs. Sowjanya Bavisetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.21 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Dana Guzman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Amy Stevens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-1, - Pranjala Yadlapalli - skreč | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 3-4, - Pranjala Yadlapalli - skreč | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
28.04.19 finále | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.19 semifinále | vs. Maryna Chernyshova | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Barbora Miklova - poslední zápasy
Prague - tvrdý | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu |