ZÁPAS
08.11.19 | čtvrtfinále | Barbora Miklova | Lisa Sabino | 2-6, 6-2, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Barbora Miklova | Lisa Sabino | |
1. podání % | 48/75 (64%) | 49/65 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/48 (56%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/27 (52%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 31/65 (48%) | 34/75 (45%) |
Vyhrané body celkem | 72/140 (51%) | 68/140 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Barbora Miklova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Lisa Sabino | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Barbora Miklova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-2 | Lisa Sabino | |
0-0 | ||
Barbora Miklova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-4 | Lisa Sabino | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Barbora Miklova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lisa Sabino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Lisa Sabino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Barbora Miklova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Lisa Sabino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbora Miklova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Lisa Sabino | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Barbora Miklova | 0-0 | |
1-0 | Lisa Sabino | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Barbora Miklova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lisa Sabino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbora Miklova | 3-1 | |
0-0 | ||
Barbora Miklova | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Lisa Sabino | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Barbora Miklova vs. Lisa Sabino - Vzájemné zápasy
08.11.19 | čtvrtfinále | Barbora Miklova | Lisa Sabino | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Barbora Miklova form & Lisa Sabino form
Barbora Miklova - poslední zápasy
Prague - tvrdý | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu |
Lisa Sabino - poslední zápasy
W25 Pescara - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-3, - Lisa Sabino - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu |