Barbora Matusova vs. So-Ra Lee 03.03.2020

Barbora Matusova vs. So-Ra Lee 03.03.2020 - W15 Cairo - porovnání

ZÁPAS

03.03.201. koloBarbora Matusova So-Ra Lee 6-3, 6-1 Egypt W15 Cairo tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Barbora Matusova
Slovensko
08.12.99, 20 Let




857
21
10 974 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
22.07.94, 25 Let




869
20
101 449 $
So-Ra Lee
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Barbora Matusova vs. So-Ra Lee - Vzájemné zápasy

03.03.201. koloBarbora MatusovaSo-Ra Lee6-3, 6-1 detail zápasuEgypt W15 Cairo tvrdý

Barbora Matusova - poslední zápasy

Egypt W25 Cairo - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Yuliya Hatouka0-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Salma Raslan6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - tvrdý
07.03.20
semifinále
vs. Sandra Samir2-6, 5-7 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Caroline Romeo7-68, 6-1 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Tamara Bizhukova3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. So-Ra Lee6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W60 Cairo - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Anastasiya Shoshyna6-75, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W100 Cairo - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Magali Kempen5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
30.01.20
2. kolo
vs. Tamara Curovic5-7, 3-6 prohradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Elena Milovanovic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
23.01.20
2. kolo
vs. Helene Scholsen2-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Cindy Burger1-1, Cindy Burger - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Helene Scholsen3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Carlota Martinez Cirez0-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Clarissa Gai2-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Nevena Sokovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Ana Bianca Mihaila2-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Lian Tran6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Martina Pradova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
24.10.19
2. kolo
vs. Svetlana Iansitova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Joanna Zawadzka6-78, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Valentina Ryser1-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Demi Tran6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Paige Cline2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Sandra Samir1-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Gloria Ceschi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Laura Mair6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Zolotareva4-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Sathwika Sama6-4, 7-5 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Tamara Bizhukova7-5, 6-3 výhradetail zápasu

So-Ra Lee - poslední zápasy

Egypt W25 Cairo - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Daniela Vismane3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Norhan Hesham6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - tvrdý
03.03.20
1. kolo
vs. Barbora Matusova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Da Hye Kim4-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.08.19
2. kolo
vs. I-Hsuan Cho6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Yeong Won Jeong6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Warisara Lee6-1, 7-62 výhradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Ji-Hee Choi4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Patcharin Cheapchadej5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
21.06.19
semifinále
vs. Shiori Fukuda4-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.06.19
čtvrtfinále
vs. Ayaka Okuno7-5, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.19
2. kolo
vs. Zhuoma Ni Ma6-4, 6-73, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Cherry Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
14.06.19
čtvrtfinále
vs. Sunam Jeong0-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Dabin Oh6-3, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Heejin Han6-1, 7-62 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Daegu - tvrdý
05.06.19
kvalifik.
vs. Ayumi Koshiishi5-7, 2-6 prohradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Ryeong Gyeong Park6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Incheon - tvrdý
28.05.19
1. kolo
vs. Yuxuan Zhang2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
23.05.19
2. kolo
vs. Yuxuan Zhang3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Viktoriia Dema3-6, 6-2, 7-64 výhradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Seohyeon Kim6-0, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Hwui Won Wi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
15.05.19
2. kolo
vs. Ya-Hsuan Lee2-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.05.19
1. kolo
vs. Hyejin Lee6-4, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
Japan W25 Osaka - tvrdý
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Shiho Tsukuda6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.19
kvalifik.
vs. Ari Matsumoto6-2, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
Japan W25 Kashiwa - tvrdý
31.03.19
1. kolo kval.
vs. Akiko Omae2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Japan W25 Nishi - tvrdý
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Fatma Al Nabhani6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
China Shenzhen - tvrdý
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Xiaodi You6-73, 1-6 prohradetail zápasu
<