ZÁPAS
16.10.20 | čtvrtfinále | Barbara Gatica | Dia Evtimova | 6-4, 4-0, - skreč | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Barbara Gatica | Dia Evtimova | |
1. podání % | 31/39 (79%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 21/36 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/8 (75%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Barbara Gatica | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbara Gatica | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Barbara Gatica | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Barbara Gatica | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Gatica | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Barbara Gatica | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Gatica | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbara Gatica | 4-0 | |
0-0 | ||
4-0 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Barbara Gatica vs. Dia Evtimova - Vzájemné zápasy
16.10.20 | čtvrtfinále | Barbara Gatica | Dia Evtimova | 6-4, 4-0, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Barbara Gatica form & Dia Evtimova form
Barbara Gatica - poslední zápasy
W60 Grado - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
22.05.22 finále | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.22 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100+H La - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
03.04.22 kvalifik. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
26.03.22 semifinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.22 čtvrtfinále | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.22 3. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.22 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Anapoima - antuka | ||||
17.03.22 3. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
13.03.22 finále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
12.03.22 semifinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.22 3. kolo | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - tvrdý | ||||
03.03.22 3. kolo | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Dia Evtimova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu |