ZÁPAS
01.10.18 | 1. kolo | Barakat Oyinlomo Quadre | Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Barakat Oyinlomo Quadre | Osariemen Airhunmwunde | |
1. podání % | 17/31 (55%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/17 (82%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/14 (79%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 6/31 (19%) |
Vyhrané body celkem | 52/70 (74%) | 18/70 (26%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Osariemen Airhunmwunde | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 1-0 | |
Barakat Oyinlomo Quadre | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Osariemen Airhunmwunde | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Osariemen Airhunmwunde | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Osariemen Airhunmwunde | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Osariemen Airhunmwunde | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Nigéria
01.05.03, 20 Let
01.05.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nigéria
26.09.86, 37 Let
26.09.86, 37 Let
Barakat Oyinlomo Quadre vs. Osariemen Airhunmwunde - Vzájemné zápasy
01.10.18 | 1. kolo | Barakat Oyinlomo Quadre | Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
Barakat Oyinlomo Quadre form & Osariemen Airhunmwunde form
Barakat Oyinlomo Quadre - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Osariemen Airhunmwunde - poslední zápasy
W25 Lagos - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Abiodun Oyegoke | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
07.10.18 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.18 kvalifik. | vs. Abiodun Oyegoke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Sabath Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Anette Munozova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Bissola Lassissi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Sabath Ibrahim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Ushna Suhail | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
14.12.15 kvalifik. | vs. Aminat Quadri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo | vs. Ushna Suhail | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Blessing Samuel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.15 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Smriti Joon | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Arantxa Andrady | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
15.10.12 kvalifik. | vs. Blessing Anuna | 6-4, 3-0, Blessing Anuna - skreč | detail zápasu | |
15.10.12 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
24.10.11 1. kolo kval. | vs. Marie-Claude Ndzoudja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.11 kvalifik. | vs. Nour Azzouz | 1-6, 4-6 | detail zápasu |