ZÁPAS
10.07.17 | 1. kolo kval. | Ayla Aksu | Barbora Palcatova | 6-0, 7-5 | Budapest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
26.01.98, 26 Let
26.01.98, 26 Let
Ayla Aksu vs. Barbora Palcatova - Vzájemné zápasy
10.07.17 | 1. kolo kval. | Ayla Aksu | Barbora Palcatova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Budapest | antuka |
Ayla Aksu form & Barbora Palcatova form
Ayla Aksu - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu |
Barbora Palcatova - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - skreč | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |