ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | W15 Moscow | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
25.06.02, 21 Let
25.06.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Avelina Sayfetdinova vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Moscow | antuka |
23.07.19 | kvalifik. | Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Moscow | antuka |
Avelina Sayfetdinova form & Ekaterina Ovcharenko form
Avelina Sayfetdinova - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Carson Branstine | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Anna Chekanskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Evelin Menyhart | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Eva Gartseva | 6-1, Eva Gartseva - skreč | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Shusharina | 6-4, 3-0, Maria Shusharina - skreč | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detail zápasu |