ZÁPAS
30.07.18 | kvalifik. | Astrid Wanja Brune Olsen | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-1 | Savitaipale | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Astrid Wanja Brune Olsen | Ksenia Kolesnikova | |
1. podání % | 40/58 (69%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/40 (73%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/18 (28%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/35 (77%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body celkem | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.04.92, 31 Let
10.04.92, 31 Let
Astrid Wanja Brune Olsen vs. Ksenia Kolesnikova - Vzájemné zápasy
30.07.18 | kvalifik. | Astrid Wanja Brune Olsen | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Astrid Wanja Brune Olsen form & Ksenia Kolesnikova form
Astrid Wanja Brune Olsen - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.21 semifinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | detail zápasu |
Ksenia Kolesnikova - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | detail zápasu |