ZÁPAS
13.04.19 | semifinále | Astra Sharma | Lara Arruabarrena | 7-5, 6-1 | Bogota | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Astra Sharma | Lara Arruabarrena | |
1. podání % | 39/57 (68%) | 41/60 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/39 (85%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/18 (39%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/60 (45%) | 17/57 (30%) |
Vyhrané body celkem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 10 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Astra Sharma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Astra Sharma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Astra Sharma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Astra Sharma | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Astra Sharma | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Astra Sharma | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Astra Sharma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Astra Sharma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Astra Sharma | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Astra Sharma vs. Lara Arruabarrena - Vzájemné zápasy
13.04.19 | semifinále | Astra Sharma | Lara Arruabarrena | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Bogota | antuka |
Astra Sharma form & Lara Arruabarrena form
Astra Sharma - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Lara Arruabarrena - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
07.07.21 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.21 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.21 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.21 kvalifik. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
14.03.21 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | detail zápasu |