ZÁPAS
18.06.19 | kvalifik. | Arlinda Rushiti | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-1, 6-3 | W25+H Figueira | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arlinda Rushiti vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto - Vzájemné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Arlinda Rushiti | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25+H Figueira | tvrdý |
Arlinda Rushiti form & Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto form
Arlinda Rushiti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Ashley Lahey | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Lucia Quiterio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Madalena Tanqueiro | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 kvalifik. | vs. Uxia Martinez Moral | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Figueira Da - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Corroios Seixal - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Katie Boulter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Liana Lastique | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-2, 6-0 | detail zápasu |