ZÁPAS
23.01.18 | kvalifik. | Arlinda Rushiti | Amelie Intert | 6-3, 7-5 | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arlinda Rushiti vs. Amelie Intert - Vzájemné zápasy
23.01.18 | kvalifik. | Arlinda Rushiti | Amelie Intert | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Arlinda Rushiti form & Amelie Intert form
Arlinda Rushiti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Amelie Intert - poslední zápasy
Amstelveen - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
23.01.18 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Birte Langenstein | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Minette Van Vreden | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo | vs. Claudia Franze | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
12.10.17 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Karen Barritza | - Amelie Intert - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Camille Sireix | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
05.08.17 semifinále | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.17 čtvrtfinále | vs. Irina Lapustina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.17 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.17 čtvrtfinále | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.17 2. kolo | vs. Julia Rosenquist | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-65 | detail zápasu |