ZÁPAS
22.01.20 | 1. kolo kval. | Arina Solomatina | Andrea Redondo Gutierrez | 1-6, 6-1, 11-9 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
08.07.01, 22 Let
11 279 $
08.07.01, 22 Let
11 279 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
04.04.03, 21 Let
04.04.03, 21 Let
Arina Solomatina vs. Andrea Redondo Gutierrez - Vzájemné zápasy
22.01.20 | 1. kolo kval. | Arina Solomatina | Andrea Redondo Gutierrez | 1-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Arina Solomatina form & Andrea Redondo Gutierrez form
Arina Solomatina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Andrea Redondo Gutierrez - poslední zápasy
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ali Collins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Maria Pages Mere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Dami Edibson Messiah | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 1-6, 0-2, - Andrea Redondo Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sandra Lukacova | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sara Lizariturry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Susan Penafiel Laz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 1-6, 4-6 | detail zápasu |