Arina Gabriela Vasilescu vs. Stella Wiesemann 25.02.2020

Arina Gabriela Vasilescu vs. Stella Wiesemann 25.02.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

25.02.20kvalifik.Arina Gabriela Vasilescu Stella Wiesemann 6-4, 6-0 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Arina Gabriela Vasilescu
Rumunsko
06.03.97, 23 Let




813
23

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.06.02, 17 Let







Stella Wiesemann
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Arina Gabriela Vasilescu vs. Stella Wiesemann - Vzájemné zápasy

25.02.20kvalifik.Arina Gabriela VasilescuStella Wiesemann6-4, 6-0 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Arina Gabriela Vasilescu - poslední zápasy

France W15+H Amiens - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Julie Belgraver4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Andreea Rosca4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
finále
vs. Darya Astakhova6-1, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Andreea Rosca6-3, 6-4 výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Federica Rossi6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Ines Murta3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Martha Matoula6-0, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Stella Wiesemann6-4, 6-0 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Yarden Akler6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Maria Gomez6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
22.02.20
semifinále
vs. Dalila Spiteri4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Margaux Rouvroy6-2, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Alba Carrillo Marin6-2, 7-65 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Emilie Lindh Gallagher6-4, 7-5 výhradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Emma Lene6-1, 6-4 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac6-0, 6-0 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.02.20
1. kolo
vs. Romy Koelzer5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.12.19
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 5-7 prohradetail zápasu
17.12.19
2. kolo kval.
vs. Maria Sara Popa6-3, 6-0 výhradetail zápasu
17.12.19
kvalifik.
vs. Maria Manilova2-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Milosevic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
15.12.19
1. kolo
vs. Sara Cakarevic3-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Kajsa Rinaldo Persson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Linda Sevcikova6-3, 6-76, 10-8 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Neta Berman6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
05.12.19
2. kolo
vs. Melis Sezer4-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Anne-Sophie Morandais6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.11.19
finále
vs. Darya Astakhova6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.11.19
semifinále
vs. Noelia Bouzo Zanotti2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Stella Wiesemann - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Arina Gabriela Vasilescu4-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Mariia Bergen3-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Helena Spiridis6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W15 Ceuta - tvrdý
12.09.19
2. kolo
vs. Olga Parres Azcoitia6-75, 3-6 prohradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Salma Ziouti6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Marbella - antuka
03.09.19
kvalifik.
vs. Jade Suvrijn6-1, 2-6, 6-10 prohradetail zápasu
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Vinciane Remy6-3, 6-1 výhradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Tereza Zelinova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
16.04.19
kvalifik.
vs. Sravya Shivani Chilakalapudi6-74, 6-1, 7-10 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Darya Shauha4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Seville - antuka
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Julia Payola2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Ceuta - tvrdý
12.09.18
2. kolo
vs. Maria Jose Luque Moreno2-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Ana Conde Vendrell6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Marbella - antuka
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Natividad Lopez Diaz6-4, 7-64 výhradetail zápasu
03.09.18
kvalifik.
vs. Salma Ziouti4-6, 5-7 prohradetail zápasu
<