INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dia Evtimova vs. Arina Folts - Vzájemné zápasy
23.11.15 | 2. kolo | Dia Evtimova | Arina Folts | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
16.11.15 | 1. kolo | Dia Evtimova | Arina Folts | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
02.03.15 | 2. kolo | Arina Folts | Dia Evtimova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Dia Evtimova form & Arina Folts form
Dia Evtimova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu |
Arina Folts - poslední zápasy
W25 Fergana - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.17 čtvrtfinále | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | detail zápasu |