Arantxa Rus vs. Varvara Flink 03.03.2020

Arantxa Rus vs. Varvara Flink 03.03.2020 - Abierto GNP Seguros - Monterrey - porovnání

ZÁPAS

03.03.201. koloArantxa Rus Varvara Flink 4-3, - skreč Mexico Monterrey tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Arantxa RusVarvara Flink
1. podání %23/26 (88%)7/19 (37%)
Vyhrané body z 1.podání14/23 (61%)2/7 (29%)
Vyhrané body z 2.podání2/3 (67%)9/12 (75%)
Vyhrané break-bally1/2 (50%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu8/19 (42%)10/26 (38%)
Vyhrané body celkem24/45 (53%)21/45 (47%)
Dvojchyby02
Esa10

STATISTIKY ZÁPASU

1
Arantxa Rus Arantxa Rus podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
1-0Varvara Flink Varvara Flink podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Arantxa Rus Arantxa Rus podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Varvara Flink Varvara Flink podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus podáva3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
3-2Varvara Flink Varvara Flink podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus podáva3-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-3Varvara Flink Varvara Flink podáva
0-0
- skreč

Arantxa Rus
Holandsko
13.12.90, 29 Let




70
869
1 438 899 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
13.12.96, 23 Let




149
415
282 798 $
Varvara Flink
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Arantxa Rus vs. Varvara Flink - Vzájemné zápasy

03.03.201. koloArantxa RusVarvara Flink4-3, Varvara Flink - skrečdetail zápasuMexico Monterrey tvrdý
17.09.18kvalifik.Varvara FlinkArantxa Rus6-1, 3-6, 7-66 detail zápasuRepublic of Korea Seoul tvrdý

Arantxa Rus - poslední zápasy

Mexico Monterrey - tvrdý
07.03.20
semifinále
vs. Elina Svitolina0-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Rebecca Peterson6-1, 6-1 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Lauren Davis7-5, 6-0 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Varvara Flink4-3, Varvara Flink - skrečvýhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
24.02.20
1. kolo
vs. Nao Hibino3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt W100 Cairo - tvrdý
15.02.20
semifinále
vs. Lesya Tsurenko5-7, 0-6 prohradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Kurumi Nara6-3, 6-0 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Ane Mintegi Del Olmo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Daria Snigur6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Holland Fed Cup - antuka
08.02.20
vs. Aliaksandra Sasnovich6-0, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
07.02.20
vs. Aryna Sabalenka2-6, 3-6 prohradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
02.02.20
finále
vs. Ysaline Bonaventure4-6, 6-73 prohradetail zápasu
02.02.20
semifinále
vs. Natalia Vikhlyantseva6-4, 7-5 výhradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Anna-Lena Friedsam6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Raluca Georgiana Serban6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Elena Gabriela Ruse4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
22.01.20
2. kolo
vs. Madison Keys6-73, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Magda Linette1-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Hobart - tvrdý
12.01.20
kvalifik.
vs. Christina Mchale4-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
11.01.20
1. kolo kval.
vs. Alexa Glatch6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
18.12.19
1. kolo
vs. Ana Bogdan5-7, 2-6 prohradetail zápasu
USA W25 Orlando - antuka
17.11.19
finále
vs. Irina Fetecau6-3, 6-2 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Stephanie Wagner6-3, 6-0 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Claire Liu7-61, 6-3 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Dasha Ivanova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Gabriela Talaba0-6, 6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Luxembourg W25 Petange - tvrdý I.
03.11.19
finále
vs. Laura-Ioana Paar6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
02.11.19
semifinále
vs. Sofya Lansere6-3, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Harmony Tan6-3, 7-67 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Eleonora Molinaro6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Varvara Flink - poslední zápasy

Mexico Monterrey - tvrdý
03.03.20
1. kolo
vs. Arantxa Rus3-4, - Varvara Flink - skrečprohradetail zápasu
01.03.20
kvalifik.
vs. Anna Schmiedlova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.02.20
1. kolo kval.
vs. Fernanda Contreras Gomez6-0, 6-2 výhradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Anna Danilina6-2, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
11.02.20
1. kolo
vs. Lin Zhu4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Mai Napatt Nirundorn6-1, 5-7, - Varvara Flink - skrečprohradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
30.01.20
2. kolo
vs. Supapitch Kuearum6-0, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Momoko Kobori6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Destanee Aiava1-6, 7-63, 4-6 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Oceane Dodin7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Brisbane - tvrdý
04.01.20
1. kolo kval.
vs. Storm Sanders2-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
France W80 Poitiers - tvrdý I.
24.10.19
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 5-7, 5-7 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Viktoria Kuzmova7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Gabriela Dabrowski3-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Bethanie Mattek-Sands6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
22.09.19
kvalifik.
vs. Liudmila Samsonova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Naomi Broady6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Japan Osaka - tvrdý
19.09.19
2. kolo
vs. Yulia Putintseva1-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Nao Hibino6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.09.19
kvalifik.
vs. Katarzyna Kawa6-1, 7-63 výhradetail zápasu
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Mai Hontama6-3, 6-710, 6-3 výhradetail zápasu
Japan Hiroshima - tvrdý
12.09.19
2. kolo
vs. Sara Sorribes Tormo3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Kristina Kucova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
USA New Haven - tvrdý
05.09.19
3. kolo
vs. Astra Sharma5-7, 1-6 prohradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Rosalie Van Der Hoek6-2, 7-63 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Haley Giavara6-2, 7-5 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
22.08.19
2. kolo kval.
vs. Shilin Xu3-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Paula Ormaechea3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
USA W60 Concord - tvrdý
13.08.19
1. kolo
vs. En Shuo Liang6-2, 4-6, 6-711 prohradetail zápasu
Latvia Jurmala - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Anastasija Sevastova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
<