Bulharsko
14.09.02, 21 Let
14.09.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
31.08.00, 23 Let
18 770 $
31.08.00, 23 Let
18 770 $
Simona Ilieva vs. Arabella Koller - Vzájemné zápasy
21.04.18 | 1. kolo kval. | Arabella Koller | Simona Ilieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Simona Ilieva form & Arabella Koller form
Simona Ilieva - poslední zápasy
Varna - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Eleanor Scarff | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Arabella Koller - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-4, - Arabella Koller - skreč | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.24 finále | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |