ZÁPAS
15.10.19 | 1. kolo | Arabella Koller | Alice Viglianisi | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Arabella Koller | Alice Viglianisi | |
1. podání % | 36/52 (69%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/36 (78%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/16 (19%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 21/52 (40%) |
Vyhrané body celkem | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arabella Koller | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Arabella Koller | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-15 | ||
Arabella Koller | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-0 | ||
Arabella Koller | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arabella Koller | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Arabella Koller | 0-0 | |
1-0 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Alice Viglianisi | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Arabella Koller | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Alice Viglianisi | |
Arabella Koller | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Rakúsko
31.08.00, 23 Let
18 770 $
31.08.00, 23 Let
18 770 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
07.12.00, 23 Let
07.12.00, 23 Let
Arabella Koller vs. Alice Viglianisi - Vzájemné zápasy
21.10.19 | kvalifik. | Arabella Koller | Alice Viglianisi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
15.10.19 | 1. kolo | Arabella Koller | Alice Viglianisi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Arabella Koller form & Alice Viglianisi form
Arabella Koller - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Alice Viglianisi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Trencheva | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
10.11.19 kvalifik. | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 1-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alice Amendola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.19 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Jelena Simic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.18 1. kolo | vs. Alessia Truden | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Chiara Gerbino | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
25.11.18 kvalifik. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Mancuso | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.11.18 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Madison Westby | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Chiara De Vito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu |