Antonia Schmidt vs. Aurora Zantedeschi 03.09.2019

Antonia Schmidt vs. Aurora Zantedeschi 03.09.2019 - W15 Tabarka - porovnání

ZÁPAS

03.09.19kvalifik.Antonia Schmidt Aurora Zantedeschi 7-5, 4-6, 12-10 Tunisia W15 Tabarka antuka

STATISTIKY ZÁPASU

12-10

Antonia Schmidt
Nemecko
23.06.01, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.11.00, 19 Let




729
33
12 458 $
Aurora Zantedeschi
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Antonia Schmidt vs. Aurora Zantedeschi - Vzájemné zápasy

03.09.19kvalifik.Antonia SchmidtAurora Zantedeschi7-5, 4-6, 12-10 detail zápasuTunisia W15 Tabarka antuka

Antonia Schmidt - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Marion Viertler2-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Stela Peeva4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.02.20
2. kolo
vs. Nina Stadler5-7, 1-6 prohradetail zápasu
14.02.20
1. kolo
vs. Margarita Lazareva6-3, 6-75, 10-7 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo kval.
vs. Nevena Sokovic3-6, 6-3, 13-11 výhradetail zápasu
13.02.20
kvalifik.
vs. Anna Davydova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo kval.
vs. Barbara Dessolis6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
20.11.19
1. kolo
vs. Iveta Dapkute5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Jennifer Ruggeri6-77, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Alana Tuayeva6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Ioana Gaspar4-6, 7-62, 1-6 prohradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Alana Tuayeva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Del Mar Sanchez6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
01.10.19
kvalifik.
vs. Jantje Tilbuerger0-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Angelina Graovac6-2, 6-1 výhradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Sylvie Zund7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Olympe Lancelot6-73, 7-64, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Aurora Zantedeschi7-5, 4-6, 12-10 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Francesca Rumi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Karin Kennel2-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Andreina Pino6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Giuliana Bestetti6-1, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Francisca Jorge3-6, 6-72 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Nina Rudiukova6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Audrey Dabomve6-1, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Germany W25 Horb - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Carmen Schultheiss1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany W25 Stuttgart - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Shapatava3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany W15 Stuttgart - tvrdý I.
22.01.19
1. kolo
vs. Constance Sibille2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany Badenweiler - antuka
05.09.18
1. kolo
vs. Arlinda Rushiti2-6, 0-6 prohradetail zápasu

Aurora Zantedeschi - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
25.02.20
1. kolo
vs. Polina Leykina4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Anastasia Nefedova6-73, 4-6 prohradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Sem Wensveen6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
06.02.20
2. kolo
vs. Julyette Steur3-6, 6-75 prohradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Julia Stamatova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Georgia Andreea Craciun2-6, 5-7 prohradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Barbora Miklova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Margarita Lazareva6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
17.12.19
1. kolo
vs. Margaux Rouvroy5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
11.12.19
1. kolo
vs. Malene Helgo5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
05.12.19
2. kolo
vs. Antonia Ruzic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Arabella Koller6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Carole Monnet2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Marie Temin6-74, 7-5, 5-7 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Coralie Garrigues6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W15 Ortisei - tvrdý I.
30.10.19
2. kolo
vs. Anja Wildgruber6-4, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Elena Jamshidi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
12.10.19
semifinále
vs. Julia Stamatova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Silvia Njiric6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Louise Brunskog6-4, 4-1, Louise Brunskog - skrečvýhradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Vitalia Stamat6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Julie Belgraver2-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Maria Manilova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
29.09.19
finále
vs. Martina Colmegna6-3, 6-0 výhradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Franziska Sziedat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Sophia Biolay6-2, 6-4 výhradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Maria Herazo Gonzalez6-2, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Oceane Babel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
03.09.19
kvalifik.
vs. Antonia Schmidt5-7, 6-4, 10-12 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Sophia Biolay3-6, 2-6 prohradetail zápasu
<