ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Antonia Lottner | Greetje Minnen | 6-4, 6-4 | W100 Trnava | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Antonia Lottner | Greetje Minnen | |
1. podání % | 51/64 (80%) | 50/75 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/51 (67%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 33/75 (44%) | 21/64 (33%) |
Vyhrané body celkem | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Antonia Lottner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Lottner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Lottner | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Lottner | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Lottner | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Antonia Lottner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Lottner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Lottner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Lottner | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Lottner | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Antonia Lottner vs. Greetje Minnen - Vzájemné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Antonia Lottner | Greetje Minnen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W100 Trnava | antuka |
Antonia Lottner form & Greetje Minnen form
Antonia Lottner - poslední zápasy
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.01.21 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.20 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.20 kvalifik. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - skreč | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Greetje Minnen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |