ZÁPAS
18.11.18 | 1. kolo kval. | Annick Verhaar | Jessica Marmorstein | 6-3, 6-2 | Stellenbosch | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
09.04.00, 23 Let
09.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
01.04.01, 23 Let
01.04.01, 23 Let
Annick Verhaar vs. Jessica Marmorstein - Vzájemné zápasy
18.11.18 | 1. kolo kval. | Annick Verhaar | Jessica Marmorstein | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Annick Verhaar form & Jessica Marmorstein form
Annick Verhaar - poslední zápasy
W15 Haren - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
02.12.18 kvalifik. | vs. Christina Shakovets | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Yarden Akler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 1-2, - Annick Verhaar - skreč | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Lungile Ntuli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Alice Gillan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Kaitlyn Christian | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Claire Verwerda | 0-6, - Annick Verhaar - skreč | detail zápasu |
Jessica Marmorstein - poslední zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Abril Pajello | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Alvarez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Rajput | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Vivas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Caroline Vernet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Anna Baranovski | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Zoe Bourbotte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Kianah Motosono | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 0-6, - Jessica Marmorstein - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Carreto | 6-0, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Bianca Wolmarans | 6-1, 6-0 | detail zápasu |