ZÁPAS
04.03.13 | 1. kolo | Anne Keothavong | Margarita Lazareva | 6-0, 6-2 | Irapuato | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anne Keothavong vs. Margarita Lazareva - Vzájemné zápasy
04.03.13 | 1. kolo | Anne Keothavong | Margarita Lazareva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Irapuato | tvrdý |
Anne Keothavong form & Margarita Lazareva form
Anne Keothavong - poslední zápasy
London - tráva | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Garbine Muguruza | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
15.06.13 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
10.06.13 1. kolo | vs. Alison Riske | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
03.06.13 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.13 1. kolo kval. | vs. Eva Birnerova | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
06.05.13 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.04.13 2. kolo | vs. Samantha Murray | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.13 1. kolo | vs. Mayya Katsitadze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
25.03.13 semifinále | vs. Julie Coin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.13 1. kolo | vs. Severine Beltrame | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.13 finále | vs. Sandra Zahlavova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.13 2. kolo | vs. Alberta Brianti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.13 čtvrtfinále | vs. Akgul Amanmuradova | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Irapuato - tvrdý | ||||
04.03.13 2. kolo | vs. Camila Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.13 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.13 čtvrtfinále | vs. Olga Savchuk | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Florianopolis - tvrdý | ||||
26.02.13 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
07.02.13 Rubber 1 | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.13 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
31.12.12 1. kolo | vs. Shuai Peng | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.12.12 kvalifik. | vs. Nastassja Burnett | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.12 1. kolo kval. | vs. Shilin Xu | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Barnstaple - tvrdý I. | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.12 2. kolo | vs. Constance Sibille | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Anastasia Rodionova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
18.10.12 2. kolo | vs. Roberta Vinci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.12 1. kolo | vs. Kiki Bertens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.12 kvalifik. | vs. Vera Dushevina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.12 2. kolo kval. | vs. Jasmina Tinjic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.12 1. kolo kval. | vs. Sandra Zahlavova | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu |
Margarita Lazareva - poslední zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |