ZÁPAS
02.05.18 | 2. kolo | Anna Zaja | Amina Anshba | 7-5, 6-1 | Balatonboglar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Zaja | Amina Anshba | |
1. podání % | 39/56 (70%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/39 (59%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 24/56 (43%) |
Vyhrané body celkem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Zaja | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Zaja | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Zaja | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Zaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Zaja | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Zaja vs. Amina Anshba - Vzájemné zápasy
02.05.18 | 2. kolo | Anna Zaja | Amina Anshba | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Balatonboglar | antuka |
Anna Zaja form & Amina Anshba form
Anna Zaja - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Amina Anshba - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu |