ZÁPAS
15.10.20 | 2. kolo | Anna Ureke | Zofia Podbiol | 6-4, 7-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Ureke | Zofia Podbiol | |
1. podání % | 58/80 (73%) | 43/69 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/58 (71%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/22 (27%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/69 (49%) | 33/80 (41%) |
Vyhrané body celkem | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Dvojchyby | 11 | 8 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Zofia Podbiol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Zofia Podbiol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Zofia Podbiol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
06.02.01, 23 Let
06.02.01, 23 Let
Anna Ureke vs. Zofia Podbiol - Vzájemné zápasy
15.10.20 | 2. kolo | Anna Ureke | Zofia Podbiol | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Anna Ureke form & Zofia Podbiol form
Anna Ureke - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Zofia Podbiol - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Farah Khalil | 1-6, 1-2, - Zofia Podbiol - skreč | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Mariam Eltaweel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Layla Shoukry | - Zofia Podbiol - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Agostina Landa | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.20 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.20 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 0-6, 6-3, 0-3, - Zofia Podbiol - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu |