INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Snehal Mane vs. Anna Ureke - Vzájemné zápasy
11.09.18 | 1. kolo | Anna Ureke | Snehal Mane | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Snehal Mane form & Anna Ureke form
Snehal Mane - poslední zápasy
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Madhurima Sawant | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Riya Sachdeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-5, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | Ireni Lucia - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 1-6, 0-2, - Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 1-0, Natalia Fehr - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Kristina Akindinova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Naga Lakshmi Sarvani Chintalapalli | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 2-5, - Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Mahrukh Kokni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Ester Mohamed Nankulange | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna Ureke - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |