ZÁPAS
03.03.20 | kvalifik. | Anna Ureke | Monique Barry | 4-6, 7-5, 10-5 | W25 Mildura | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Ureke | Monique Barry | |
1. podání % | 52/76 (68%) | 43/74 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/52 (71%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/24 (25%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/74 (43%) | 33/76 (43%) |
Vyhrané body celkem | 75/150 (50%) | 75/150 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Monique Barry | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Monique Barry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Monique Barry | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Anna Ureke | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Monique Barry | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Ureke | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Monique Barry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Ureke | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Monique Barry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Monique Barry | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Anna Ureke | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Monique Barry | |
Anna Ureke | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Monique Barry | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anna Ureke | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Monique Barry | |
Anna Ureke | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Monique Barry | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Ureke | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Monique Barry | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Ureke vs. Monique Barry - Vzájemné zápasy
03.03.20 | kvalifik. | Anna Ureke | Monique Barry | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | W25 Mildura | tráva |
Anna Ureke form & Monique Barry form
Anna Ureke - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Monique Barry - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 0-6, 7-67 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maddison Inglis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgia Campbell | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tahlia Kokkinis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Haine Ogata | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ashley Katz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Jessie Culley | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu |