Rusko
11.08.94, 29 Let
27 814 $
11.08.94, 29 Let
27 814 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sofia Dmitrieva vs. Anna Ukolova - Vzájemné zápasy
24.08.17 | 2. kolo | Anna Ukolova | Sofia Dmitrieva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Sofia Dmitrieva form & Anna Ukolova form
Sofia Dmitrieva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Anna Ukolova - poslední zápasy
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |