Anna Ukolova vs. Helena Spiridis 02.03.2020

Anna Ukolova vs. Helena Spiridis 02.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Anna Ukolova Helena Spiridis 6-1, 6-0 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Anna Ukolova
Rusko
25.03.99, 21 Let




839
22
24 849 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.03.01, 19 Let







Helena Spiridis
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anna Ukolova vs. Helena Spiridis - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Anna UkolovaHelena Spiridis6-1, 6-0 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Anna Ukolova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Martina Spigarelli6-0, 7-62 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Rafailia Nikoletta Fulop6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Chantal Skamlova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Sinead Lohan6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Helena Spiridis6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Noelia Bouzo Zanotti5-7, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Lina Glushko7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Polina Leykina6-72, 4-6 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Olga Helmi7-64, 3-0, Olga Helmi - skrečvýhradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Nicole Khirin6-73, 2-6 prohradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Diana Krasnova7-67, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Ema Vasic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.02.20
1. kolo
vs. Martina Spigarelli1-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
21.01.20
kvalifik.
vs. Aleksandra Pospelova2-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Polina Altukhova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
03.12.19
1. kolo
vs. Manon Arcangioli3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Carole Monnet2-6, 7-64, 4-6 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Rania Azziz7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
05.11.19
1. kolo
vs. Ekaterina Shalimova4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Elena Malygina3-6, 3-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Julita Saner6-0, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Alina Silich6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
24.10.19
2. kolo
vs. Jacqueline Cabaj Awad6-74, 1-6 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Noel Saidenova7-5, 6-4 výhradetail zápasu
France W15 Dijon - antuka
13.09.19
semifinále
vs. Marina Yudanov1-6, 1-6 prohradetail zápasu
12.09.19
čtvrtfinále
vs. Mathilde Armitano6-2, 6-72, 6-3 výhradetail zápasu
11.09.19
2. kolo
vs. Emeline Dartron6-1, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Irene Lavino3-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Karin Kennel5-7, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu

Helena Spiridis - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Maja Radenkovic6-4, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Stella Wiesemann2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac3-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.02.20
kvalifik.
vs. Simona Ogescu1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Helena Narmont1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Australia W25 Launceston - tvrdý
02.02.20
2. kolo kval.
vs. Daniella Dimitrova0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia W60 Burnie - tvrdý
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Alana Parnaby0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia W60 Bendigo - tvrdý
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Haruna Arakawa1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra - tvrdý
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Ivana Popovic5-7, 4-6 prohradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Kristina Stojkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Bendigo - tvrdý
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Renee McBryde2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
27.03.17
2. kolo kval.
vs. Nagi Hanatani1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Sophia Cannizzaro6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Viktorija Rajicic6-74, 2-6 prohradetail zápasu
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Mildura - tráva
06.03.17
1. kolo kval.
vs. Ivana Popovic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
<