ZÁPAS
14.10.20 | 1. kolo | Anna Ukolova | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Ukolova | Francesca Dell'Edera | |
1. podání % | 35/56 (63%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/35 (77%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/21 (29%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body celkem | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ukolova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Ukolova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
28.06.96, 27 Let
28.06.96, 27 Let
Anna Ukolova vs. Francesca Dell'Edera - Vzájemné zápasy
14.10.20 | 1. kolo | Anna Ukolova | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Anna Ukolova form & Francesca Dell'Edera form
Anna Ukolova - poslední zápasy
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Francesca Dell'Edera - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |