ZÁPAS
22.07.18 | kvalifik. | Anna Turati | Sara Gambogi | 6-3, 6-0 | Schio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Turati | Sara Gambogi | |
1. podání % | 29/49 (59%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/29 (59%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/52 (63%) | 21/49 (43%) |
Vyhrané body celkem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Turati | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Turati | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Turati | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
3-2 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Turati | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Turati | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Turati | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Turati | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anna Turati | 4-0 | |
5-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Turati vs. Sara Gambogi - Vzájemné zápasy
22.07.18 | kvalifik. | Anna Turati | Sara Gambogi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Schio | antuka |
Anna Turati form & Sara Gambogi form
Anna Turati - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | detail zápasu |
Sara Gambogi - poslední zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |