ZÁPAS
10.07.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Zoziya Kardava | 3-6, 6-2, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Zoziya Kardava | |
1. podání % | 75/84 (89%) | 43/68 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 48/75 (64%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/9 (44%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 35/68 (51%) | 32/84 (38%) |
Vyhrané body celkem | 87/152 (57%) | 65/152 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zoziya Kardava | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-15 | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Zoziya Kardava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 3-5 | |
3-6 |
2 | ||
0-0 | Zoziya Kardava | |
Anna Siskova | 1-0 | |
2-0 | Zoziya Kardava | |
Anna Siskova | 2-1 | |
3-1 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-15 | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Zoziya Kardava | |
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anna Siskova | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Siskova vs. Zoziya Kardava - Vzájemné zápasy
10.07.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Zoziya Kardava | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Anna Siskova form & Zoziya Kardava form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Zoziya Kardava - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detail zápasu |