ZÁPAS
12.11.18 | 1. kolo | Anna Siskova | Sai Dedeepya Yeddula | 6-2, 6-0 | Muzaffarnagar | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Sai Dedeepya Yeddula | |
1. podání % | 32/46 (70%) | 23/33 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 0/10 (0%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 28/33 (85%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body celkem | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
16.08.01, 22 Let
16.08.01, 22 Let
Anna Siskova vs. Sai Dedeepya Yeddula - Vzájemné zápasy
12.11.18 | 1. kolo | Anna Siskova | Sai Dedeepya Yeddula | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Muzaffarnagar | tráva |
Anna Siskova form & Sai Dedeepya Yeddula form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Sai Dedeepya Yeddula - poslední zápasy
W15 Nagpur - antuka | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Vanshika Choudhary | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Riddhi Kakarlamudi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Prathiba Narayan Prasad | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 7-65, 5-7, 10-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Ayushi Singh | 6-3, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 New - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Aashi Kapoor | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Muzaffarnagar - tráva | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Alexandra Riley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Yuqi Sheng | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Moulika Ram | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Thitirat Kanaphuet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo | vs. Harshita Chugh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Gulbarga - tvrdý | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Natasha Palha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.15 kvalifik. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-1, 6-1 | detail zápasu |