Martina Spigarelli vs. Anna Siskova

Martina Spigarelli vs. Anna Siskova - Hammamet - porovnání

ZÁPAS

Martina Spigarelli Anna Siskova

STATISTIKY ZÁPASU


Martina Spigarelli
Taliansko
12.05.92, 26 Let




832
5
36 805 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
01.07.01, 17 Let




668
17
10 394 $
Anna Siskova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Martina Spigarelli vs. Anna Siskova - Vzájemné zápasy

19.06.181. koloAnna SiskovaMartina Spigarelli6-1, 4-6, 6-4 detail zápasuTunisia Hammamet antuka

Martina Spigarelli - poslední zápasy

France W25+H Calvi - tvrdý
09.04.19
1. kolo
vs. Alice Robbe2-6, 6-76 prohradetail zápasu
08.04.19
kvalifik.
vs. Jasmin Jebawy6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
26.03.19
1. kolo
vs. Julyette Steur0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
23.03.19
2. kolo
vs. Mirjam Bjorklund1-6, 0-6 prohradetail zápasu
19.03.19
1. kolo
vs. Margarita Lazareva6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
16.03.19
semifinále
vs. Malene Helgo2-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
15.03.19
čtvrtfinále
vs. Margarita Lazareva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
14.03.19
2. kolo
vs. Corinna Dentoni3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.03.19
1. kolo
vs. Dagmar Dudlakova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Castellon - antuka
17.11.18
čtvrtfinále
vs. Andrea Lazaro Garcia5-7, 1-6 prohradetail zápasu
14.11.18
2. kolo
vs. Ana Lantigua De La Nuez6-2, 6-1 výhradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Camilla Scala3-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.10.18
kvalifik.
vs. Cristina Ene2-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Ludovica Mazzucchelli6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.10.18
1. kolo
vs. Amina Anshba0-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Barbora Palcatova6-74, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Anita Husaric6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Sofia Shapatava6-3, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Federica Rossi4-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Lisa Matviyenko6-0, 6-3 výhradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Martina Colmegna6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Shuyue Ma5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.09.18
1. kolo kval.
vs. Susan Bandecchi3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
08.09.18
semifinále
vs. Camilla Scala4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.09.18
čtvrtfinále
vs. Verena Hofer7-62, 6-2 výhradetail zápasu
06.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Piangerelli6-0, 6-1 výhradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Enola Chiesa3-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
26.08.18
1. kolo kval.
vs. Martina Caregaro3-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
Switzerland Caslano - antuka
22.08.18
2. kolo
vs. Mira Antonitsch3-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Camilla Scala6-0, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu

Anna Siskova - poslední zápasy

Turkey W60 Istanbul - tvrdý
09.04.19
kvalifik.
vs. Iryna Shymanovich7-5, 1-6, 7-10 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Anna Makhorkina6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael W15 Tel - tvrdý
28.03.19
2. kolo
vs. Lina Glushko3-6, 5-7 prohradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Koral Koldobski6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
26.02.19
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
07.02.19
2. kolo
vs. Lara Michel6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.02.19
1. kolo
vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-1, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
26.01.19
semifinále
vs. Magali Kempen1-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.01.19
čtvrtfinále
vs. Mayar Sherif5-7, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
24.01.19
2. kolo
vs. Barbora Matusova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.19
1. kolo
vs. Anna Makhorkina6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
12.01.19
semifinále
vs. Angelica Moratelli5-7, 4-6 prohradetail zápasu
11.01.19
čtvrtfinále
vs. Mirjam Bjorklund6-3, 7-5 výhradetail zápasu
10.01.19
2. kolo
vs. Taisya Pachkaleva6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
09.01.19
1. kolo
vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-3, 6-2 výhradetail zápasu
India Muzaffarnagar - tráva
14.11.18
2. kolo
vs. Sarah-Rebecca Sekulic3-6, 0-6 prohradetail zápasu
12.11.18
1. kolo
vs. Sai Dedeepya Yeddula6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Chile Colina - antuka
04.11.18
kvalifik.
vs. Zoe Kruger2-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.18
2. kolo kval.
vs. Jazmin Ortenzi6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Canada Toronto - tvrdý I.
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Andreea Ghitescu2-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
Canada Saguenay - tvrdý I.
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Dasha Ivanova6-3, 0-6, 0-6 prohradetail zápasu
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Elena Bogdan6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Nigeria Lagos - tvrdý
10.10.18
2. kolo
vs. Julia Terziyska3-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
08.10.18
1. kolo
vs. Barakat Oyinlomo Quadre6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
14.09.18
čtvrtfinále
vs. Marta Lesniak4-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.09.18
2. kolo
vs. Carole Monnet Carole Monnet - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Petra Csabi6-3, 6-4 výhradetail zápasu
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Nelly Vlachopulosova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Zuzana Odlevakova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Zofia Podbiol6-0, 3-6, 3-0, Zofia Podbiol - skrečvýhradetail zápasu
<